top of page
MLS_3129%5B1%5D_edited.jpg

Saame tuttavaks

KÕIK ON VÕIMALIK

Olen juhtimiscoach ja Agile Coach/Mentor. Kui oled valmis oma elus edasi liikuma, soovid leida lahendusi, tõsta teadlikkust iseendast ning panustada enda arengusse, siis toetan Sind, kui vajad sel teekonnal enda kõrvale toetajat, kaasamõtlejat, kuulajat ja fookuse hoidjat.


Tänu oma pikaajalisele kogemusele juhtimise valdkonnas erinevates rollides nii avalikus kui ka erasektoris, mõistan oma kliente ja nende ees olevaid väljakutseid. Olen töötanud üle 14 aasta juhtivas rollis, sellest üle 8 aasta IT sektoris juhtinud tiimide tööd ja ärisuundi, juurutanud agiilseid metoodikaid nii tiimi kui ka ettevõtte tasemel, koostanud ja ellu viinud streegiaid. Olen kogenud nii suuremaid õnnestumisi kui ka põrumisi. 

Coaching on õpetanud mulle senisest enam usaldama oma sisetunnet ning seda, kui oluline on võtta korraks aeg maha enne otsuse tegemist.


Coachinguga Sa märkad, koged, oled kuulatud, tunnetad ja saad teadlikumaks!


Olen läbinud AoEC Coachingu programmi "Practitioner Diploma in Executive Coaching" ning jätkan oma teekonda pidevalt ennast täiendades ja kogemusi omandades. 


Olen International Coaching Federation´i ja selle Eesti allorganisatsiooni liige ning oman rahvusvahelist sertifikaati. 

Minust: About

KLIENDID

MINU KLIENTE ÜHENDAB SOOV JA TAHE SAADA PAREMAKS NING TEADLIKUMAKS ISEENDAST, ET SAAVUTADA SOOVITUD EESMÄRKE.

Erlend Sild

CEO & ASUTAJA, 
BUGBOX LTD/INSECT BIOMATRIX LD

Sessioonid Katriniga on väga tulemuslikud - juba paari kohtumise järel olin leidnud oma suurimale küsimusele vastuse, olemata teadlik selle küsimuse olemusest varasemalt, veel vähem  vastusest.

Erki Pogoretski

DIGITALISEERIMISE JA ANALÜÜSI OSAKONNA JUHT, 
TELIA EESTI

Minu esimene kokkupuude personaalse Coachiga – väga hea kogemus, mis aitas ennast paremini mõista ja prioriteete seda. Keerulised mõtted said selgemaks.

Janek Jõeluht

ÄRIARENDUSJUHT (B2C),
TELIA EESTI

Coachingu sessioonid Katriniga olid kindlasti kasulikud ja praktilise väärtusega. Ühelt poolt sain mitu konkreetset teemat enda jaoks selgemaks mõelda ja mõtestada, aga selge väärtus tekkis ka protsessi enda jälgimisest – ehk see, kuidas Katrin sessioone läbi viis ja erinevaid tööriistu kasutas. Katrin hoidis väga hästi aktiivse kuulaja rolli, tekkis usalduslik kontakt, kohtumised olid hästi juhitud ja selgetes raamides. Aitäh, Katrin!

Minust: Clients
bottom of page