top of page
MLS_3202_edited_edited.jpg

Saame tuttavaks

USUN, ET KÕIK ON VÕIMALIK

Olen juhtimis-, meeskonna- ja Agile Coach/Mentor. Kui soovid oma elus edasi liikuda, leida lahendusi ning panustada enda arengusse, siis olen siin, et Sind toetada. 

Mul on üle kümne aasta kogemust IT sektoris, kus olen tegelenud mitmete väljakutsetega, nt tiimide efektiivsus, fookus, eesmärkide seadmine, miks me tiimina eksisteerime?, ideest tarneni protsessi kitsaksohad, kommunikatsioon, läbipaistvus, meetrikad, erinevate metoodikate juurutamine, juhtimisalased tehnikad, juhtide areng, erinevate rollide areng ehk nende maturity kasvatamine jne. Viimastel aastatel on mind sageli kutsutud kaasa mõtlema ja lahendusi pakkuma olukordades, kus senised praktikad ei ole soovitud tulemusi toonud. Minu eesmärk on aidata organisatsioonidel ja meeskondadel saavutada edu ning lahendada keerulisi väljakutseid, kasutades uusi ideid ning meetodeid, samas toetades arengut igas rollis. 

Tänu oma pikaajalisele juhtimiskogemusele erinevates rollides nii avalikus kui ka erasektoris, mõistan klientide väljakutseid ja nende ees seisvaid olukordi väga hästi. Olen töötanud üle 17 aasta juhtivas rollis, sellest üle 10 aasta juhtinud tiimide tööd ja ärisuundi IT sektoris, juurutanud agiilseid metoodikaid nii tiimi kui ka ettevõtte tasemel, koostanud ja ellu viinud streegiaid. Olen kogenud nii suuremaid õnnestumisi kui ka tagasilööke ning see kõik on rikastanud minu arusaama juhtimisest ja organisatsioonide arendamisest. 

Lisaks oma teoreetilistele teadmistele Agiilsetest metoodikatest ja nende rakendamisest, olen sukeldunud ka coachingu maailma. Sain aru, et lisaks metoodikatele on edu võtmeks oskus toetada juhte ja meeskondi nende arengu teekonnal. Nende kahe valdkonna teadmiste ühendamine annab mulle võimaluse lahendada keerulisi olukordi ülimalt tõhusalt. 

Coaching on õpetanud mulle senisest enam usaldama oma sisetunnet ning seda, kui oluline on võtta korraks aeg maha enne otsuse tegemist. Minuga arenguteekonnal liikudes Sa märkad, koged, oled kuulatud, tunnetad ja saad teadlikumaks!

Kogemused

 • üle 10 aasta kogemust Agiilsete praktikate juurutamisel erinevas sektoris ja rollis​

  • Tiimide arenguteekonnal olen mentor ja koolitaja

  • Vean ise tiime eesmärgiga juurutada ettevõttes agiilseid põhimõtteid

  • Ettevõttes sarnaste rollide arengus järgmise tasemele liikumine (kogemustest õppimine ja pidevad prendused)

  • Hangete korraldamine ja hangetes osalemine (lähtudes agiilsetest põhimõtetest) jne.

 • 17 aastat juhtimiskogemust tiimide juhtimisel, mis annab mulle  teadmised, et oma coachingus mõista klienti ja läbi selle toetada juhiks kasvamisel või enda taseme tõstmisel.

  • Sellest ajast üle 5 aasta olen teadlikult praktiseerinud coachivat juhtimistiili. Teooriat juurde õppides tõdesin, et varasemalt olin seda teinud alateadlikult.  

 • Peres kasvab neli last, kes on õpetanud mulle ajajuhtimist, planeerimist, konfliktide lahendamist ja palju muud olulist​

Pidev õppimine ja enese täiendamine  on oluline väärtus

November 2023    Tony Robbins "Unleash Your Power Within"

August 2022             Intelligentne Grupp OÜ "High Performing Team Coach"                                  

Mai 2022                    Alain Cardon MCC "Authentic Coach Mindset"

Jaanuar 2021          AoEC "AoEC Practitioner Diploma in Executive Coaching"

August 2022             Scrum Alliance "Certified Agile Leadership"

Veebruar 2020       Scrum.org "Professional Scrum of Kanban"

November 2026   AMG International "Lean IT: lean Thinking, Lean Process Improvement"

Add paragraph text. Click “Edit Text” to update the font, size and more. To change and reuse text themes, go to Site Styles.

bottom of page